MISTRZ BILARDOWEJ TECHNIKI 2021

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Mistrz Bilardowej Techniki 2021

Klub „Ósemka” bierze udział w akcji organizowanej przez East European Billiard Council w ramach programu Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu „Sportowe wakacje +”

242445192 4523177637720382 6246453025562018614 nRywalizacja ma charakter otwarty i jest przeznaczona dla wszystkich osób grających amatorsko w bilard. W ramach programu w dziewięciu miejscowościach w Polsce odbędą się turnieje w których każdy z uczestników będzie wykonywał zadania-testy wyznaczone przez sędziego z podręcznika nauki gry w bilard „Bilardowa Akademia cz.2” Sześć zadań do wykonania za które przyznawane będą punkty, za poprawne wykonanie w pierwszej próbie 5 pkt. w drugiej 3 pkt. w trzeciej 1 pkt., jeżeli nie uda się wykonać zadania w trzech próbach 0 pkt. Sędzia prowadzący zlicza punkty zdobyte przez uczestników i wygrywa ten, który zdobędzie ich najwięcej.

W przypadku równej ilości punktów dwóch lub więcej zawodników przewidziane są dodatkowe zadania a jeżeli i one nie wyłonią zwycięzcy rozegrane zostaną rzuty karne. Zwycięzca otrzyma puchar-statuetkę „Mistrz bilardowej techniki EEBC 2021” a medaliści upominki w postaci książki „Bilardowa akademia”. Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy chcą wypróbować swoje bilardowe umiejętności, w turnieju nie mogą brać udziału zawodnicy grający w ekstraklasie i pierwszej lidze bilardowej. Rozpoczynamy w sobotę 25 września o godzinie 12.00, klub „Ósemka” przy ulicy Bardowskiego 4.                                http://ebc-billiard.com./news/mistrz-bilardowej-techniki                                                   Jeszcze raz serdecznie zapraszamy.

Udostępnij
Copyright © 2022 Sportowy Klub Bilardowy Ósemka. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.